Referencje

Firma ELTIS istnieje na rynku od 2011 i możemy poszczycić się wykonaniem kilkudziesięciu znaczących projektów

Planowane:

Wymiana monitoringu wizyjnego CCTV na system IP w budynku Grunwaldzki Center we Wrocławiu (ok 50 kamer).
Wymiana monitoringu wizyjnego CCTV na system IP w budynku Mokotowska Square w Warszawie (59 kamer).

W trakcie:
Modernizacja instalacji elektrycznej i teletechnicznej na potrzeby mieszalników farb w sklepach sieci Castorama (ok 80 lokalizacji) – w trakcie

Wykonane:

PPG
Prace instalacyjne w zakresie LAN oraz CCTV dla najemcy PPG Global Business Services Poland sp. z o.o. w budynku biurowym Nobilis we Wrocławiu.
RAYTHEON
Projekt i realizacja instalacji kontroli dostępu KD i monitoringu wizyjnego CCTV na potrzeby najemcy Raytheon w budynku Mokotowska Square w Warszawie.
Smith&Nephew
Prace instalacyjne w zakresie systemów AV, LAN oraz kontroli dostępu dla najemcy Smith&Nephew w budynku biurowym Nobilis we Wrocławiu oraz w tym samym budynku rozbudowa sieci LAN dla najemcy PPG (sierpień – wrzesień 2018)
ELAVON
W lipcu i sierpniu 2018 wykonywaliśmy instalację okablowania szkieletowego LAN dla firmy ELAVON w budynku EUROPLEX w Warszawie. Instalacja obejmowała montaż części tras kablowych oraz okablowania światłowodowe (ok. 500 linków) oraz miedziane (ok 300 linii). Wykonaliśmy również zakończenie ok 400 linii okablowania poziomego w szafie rack.
CASTORAMA
montaż urządzeń Access Point sieci WiFi w sklepach Castorama w Grudziądzu, Bydgoszczy, Komornikach, Zamościu, Nowym Targu, Koszalinie, Elblągu
UKNF
Realizacja okablowania strukturalnego w budynku biurowym przy ul. Pięknej 20 w Warszawie na potrzeby Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (ok 3100 połączeń miedzianych i 500 linków światłowodowych jedno i wielomodowych) oraz okablowanie kamer systemu CCTV. Odpowiedzialni byliśmy także za projekt instalacji systemów bezpieczeństwa.
PODIUM GLIWICE
Montaż okablowania światłowodowego i miedzianego na potrzeby instalacji AV w hali sportowej PODIUM w Gliwicach. Prace wykonane w terminie 04-05.2018
TELL
W okresie 11.2017 – 02.2018 zrealizowaliśmy ogólnopolski projekt montażu monitoringu wizyjnego w 80 salonach sprzedaży sieci Orange / TELL
CITY SPACE

Od lipca do września 2017 wykonaliśmy instalacje teletechniczne w zakresie LAN, kontroli dostępu oraz CCTV na powierzchni najemcy City Space w budynku DH Supersam w Katowicach.
Łącznie wykonaliśmy tam:

 • okablowanie strukturalne w ilości ok 300 linii kat 6 UTP wraz z okablowaniem VGA –
 • instalację kontroli dostępu
  instalację telewizji dozorowej
CARREFOUR

W maju i czerwcu 2017 zrealizowaliśmy ogólnopolski projekt obejmujący montaż okablowania wraz  z montażem urządzeń Access Point w 107 obiektach handlowych (w tym obiektów o powierzchniach od 600-700m2 do wielkopowierzchniowych oraz galerii handlowych). Realizacja trwała od 22.05.2017 do 30.06.2017. Prace wykonywaliśmy na zlecenie firmy Integrated Solutions Sp. z o.o.

CASTORAMA

W czerwcu 2017 na zlecenie firmy Integrated Solutions Sp. z o.o. rozpoczęliśmy prace związane z audytem sieci LAN w 34 obiektach handlowych wielkopowierzchniowych oraz jako wynik audytów prace realizacyjne związane z rozbudową i modernizacją instalacji LAN  w 5 z tych obiektów.

Prace te obejmowały:

 • rozbudowę istniejącego okablowania, w tym rozbudowę na potrzeby sieci wifi (20-40 punktów AP w obiekcie)
 • wymianę części okablowania nie spełniającego aktualnych wymagań użytkownika – wymiana szaf serwerowych i szaf pośrednich Prace ukończyliśmy w październiku 2017.
GROUPON SHARED SERVICES

W czerwcu 2017 ukończyliśmy  instalacje teletechniczne oraz instalacje bezpieczeństwa dla najemcy Groupon Shared Services w budynku DH Supersam przy ul. Piotra Skargi w Katowicach. Prace realizowane były od 04.05 – 15.06.2017. Łącznie wykonaliśmy tam:

 • okablowanie strukturalne w ilości 885 linii kat 5e UTP, kat 6 oraz kat 6A wraz z okablowaniem VGA
 • instalację kontroli dostępu
 • instalację telewizji dozorowej
 • instalację systemu gaszenia gazem SUG
 • instalację sygnalizacji naruszenia wyjść ewakuacyjnych
 • montaż 26 punktów AP sieci wifi
METLIFE
wykonanie okablowania oraz montaż 48 urządzeń AP sieci wifi w siedzibie firmy Metlife w Warszawie.
ROCKWELL AUTOMATION

w styczniu 2017 ukończyliśmy pierwszy etap realizacji okablowania strukturalnego na potrzeby firmy Rockwell Automation w budynku A4 Business Park w Katowicach przy ul. Francuskiej 46. Instalacja obejmuje 1783 linie miedziane kat 6 UTP,  15 połączeń światłowodowych 24x MM OM4 – łącznie 720 spawów. Całość wykonana została w technologii freenet RdM. Drugi etap powiększający instalację LAN do łącznie ok 2600 linii ukończyliśmy w kwietniu 2017. Również dla tego klienta wykonaliśmy okablowanie przyłączy HDMI na potrzeby instalacji monitorów. Instalacja ta została rozbudowana o kolejne 240 linii na początku 2018.

NORDEA BANK AB SA

wykonaliśmy okablowanie strukturalne dla najemcy NORDEA Bank AB SA w budynku Symetris Business Park w Łodzi, przy ul. Piłsudskiego 86 – ok 730 linii okablowania miedzianego kat. 5 UTP i połączenia światłowodowe w technologii freenet RdM. 

 

Dla tego samego najemcy zrealizowaliśmy też instalację dystrybucji sygnału HDMI z konwersją na IP i przesyłem po dedykowanej sieci LAN do 14 odbiorników.
Dostarczyliśmy też monitory 40” – 65” na potrzeby instalacji dystrybucyjnej sygnału HDMI i sal konferencyjnych. Prace te realizowane były w okresie 06-12.2016. Identyczne rozwiązanie wdrożyliśmy później w budynkach D i B banku NORDEA w Łodzi przy ul. Rydza-Śmigłego 20.

Inne realizacje:

okablowanie strukturalne dla firmy Schneider Electric

technologia Actassi – ok 900 linii w I etapie i blisko 1000 linii w II etapie. Wykonaliśmy również połączenia światłowodowe (łącznie 108 linków światłowodowych), okablowanie VGA projektorów w salach konferencyjnych (30) oraz montaż i podłączenie monitorów wewnętrznego systemu informacyjnego i rozdzielnię UPS. Jesteśmy dumni, że wykonane przez nas instalacje w technologii Actassi są pierwszymi w Polsce kompleksowymi instalacjami w tej technologii.
Dla tego samego najemcy zrealizowaliśmy też instalację dystrybucji sygnału HDMI z konwersją na IP i przesyłem po dedykowanej sieci LAN do 14 odbiorników.
Dostarczyliśmy też monitory 40” – 65” na potrzeby instalacji dystrybucyjnej sygnału HDMI i sal konferencyjnych. Prace te realizowane były w okresie 06-12.2016. Identyczne rozwiązanie wdrożyliśmy później w budynkach D i B banku NORDEA w Łodzi przy ul. Rydza-Śmigłego 20.

rozbudowa instalacji okablowania strukturalnego dla najemcy THEY
88  linii okablowania miedzianego kat 6 UTP w technologii freenet RdM oraz połączenie światłowodowe do pierwszego etapu budowy siedziby najemcy
okablowanie strukturalne dla IQOR
99 linii okablowania miedzianego kat 6 UTP w technologii freenet RdM oraz połączenie światłowodowe do sieci szkieletowej budynku
okablowanie strukturalne dla MOSTOSTAL WARSZAWA SA
629 linii okablowania miedzianego kat 6 UTP w freenet RdM oraz linki światłowodowe 3x po 12 włókien wielomodowych
okablowanie strukturalne dla INTERGRAPH
300 linii okablowania miedzianego kat 6 UTP w technologii freenet RdM oraz połączenie światłowodowe do sieci szkieletowej budynku
okablowanie strukturalne dla firmy OTCF SA właściciela marki odzieżowej 4F

363 linie miedziane kat 6 UTP w technologii freenet RdM i połączenie światłowodowe do sieci szkieletowej budynku. Dla tego najemcy wykonaliśmy również monitoring wizyjny IP CCTV oraz okablowanie VGA projektorów i okablowanie multimedialne

okablowanie strukturalne dla AUDIOTEKA
48 linii okablowania strukturalnego kat 6 UTP w technologii freenet RdM oraz połączenie światłowodowe do sieci szkieletowej budynku
przebudowa i modernizacja instalacji okablowania strukturalnego ERICSSON, ROVESE.
Montaż okablowania VGA/HDMI oraz montaż monitorów i projektorów w obszarach najemców ECHO i ROVESE
okablowanie strukturalne COI (Centralny Ośrodek Informatyki)
ok 570 linii okablowania opartego na rozwiązaniach MMC kat 5 UTP
Renaissance Tower

Wykonaliśmy także jako podwykonawca modernizację instalacji SSP i DSO dla potrzeb nowego najemcy (kondygnacje +2 i +3) w budynku Renaissance Tower przy ul. Skierniewickiej 10A w Warszawie.

Siedziba banku DnB NORD w Warszawie
modernizacja instalacji LAN oraz instalacji elektrycznych i oświetleniowych
Biurowiec Mokotowska Square w Warszawie
aranżacje instalacji DSO, SAP i KD na potrzeby najemców, instalacja LAN – ok 260 linii
Biurowiec OXYGEN w Warszawie

okablowanie LAN, ok 400 linii

Okablowanie sieci WiFi w centrali ZUS w Warszawie
45 punktów
Okablowanie sieci WiFi w siedzibie Dyrekcji Generalnej firmy Castorama w Warszawie

16 punktów oraz okablowanie instalacji montaż anten (wewnętrznych i zewnętrznych) systemu DECT w markecie Castorama przy ul. Grochowskiej w Warszawie (listopad 2017)

Centrum Handlowe WOLF Bracka w Warszawie

montaż monitorów systemu parkingowego

Instalacja okablowania sieci WiFi
w galeriach handlowych w Gdańsku (MORENA) i Jastrzębiu Zdroju, Castorama w Komornikach k. Poznania, Brico Depot w Puławach.

Doświadczenie zdobywaliśmy też wcześniej – pracując wcześniej m.in. przy realizacji obiektów przedstawionych poniżej:
Gaz System SA w Warszawie, ul. Mszczonowska
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, ul. Niepodległości 
Hotel OSSA
Budynek biurowy EQUATOR I w Warszawie, al. Jerozolimskie 
Budynek biurowy Salzburg Center w Warszawie, ul. Grójecka
Budynek biurowy IO-1 w Warszawie
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY! 

PHU ELTIS Krzysztof Rachmajda
ul. Duża 5C/16
05-270 Marki
 

NIP: 697-137-71-82
REGON: 145306519,

603 895 038

eltis@eltis.eu

www.eltis.eu

15 + 13 =