Okablowanie strukturalne

Jedną z podstaw działalności firmy ELTIS jest dystrybucja kompleksowych rozwiązań systemów okablowania strukturalnego w technologii CobiNET oraz SIEMON Cabling System. Dokładamy starań aby zaspokoić potrzeby Naszych Klientów w zakresie dostaw, szkoleń, projektowania i doradztwa obejmującego technologie okablowania strukturalnego.

W tym celu nawiązaliśmy współpracę z firmą S-Cabling Sp. z o.o. będącej polskim przedstawicielem znanej amerykańskiej firmy SIEMON, producenta wysokiej jakości podzespołów do sieci okablowania strukturalnego opartych o kable miedziane i światłowodowe oraz przedstawicielem niemieckiej firmy CobiNet, producenta wysokiej jakości podzespołów do sieci okablowania strukturalnego oraz sieci telekomunikacyjnych. 

We współpracy z naszym partnerem regularne szkolenia dla firm instalacyjnych zakończone wydaniem Certyfikatu Instalatora. Uzyskanie autoryzacji umożliwia obejmowanie wykonanych instalacji długoletnią gwarancją niezawodności. Do dyspozycji oddajemy wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz produkty uznanych na świecie producentów.

Oferujemy również wysokiej jakości i w bardzo korzystnej cenie 19″ obudowy teleinformatyczne zarówno do celów budowy węzłów sieci strukturalnych jak również jako szafy węzłowe systemów bezpieczeństwa budynkowego (CCTV, KD+SWIN, TV itd.)

CobiNet TopLink   

System CobiNET TopLink to kompleksowe rozwiązanie  to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie aktualne wymagania norm dla kategorii 5e, 6 i 6A, doskonale integrujące część teleinformatyczną i telekomunikacyjną w jednolity system okablowania. Jakość rozwiązań CobiNet potwierdzają certyfikaty niezależnych laboratoriów badawczych. System obejmuje rozwiązania światłowodowe i miedziane zarówno w wersji ekranowanej, jak i nieekranowanej. Panele i gniazda CobiNet dostępne są w wersji modularnej, jak i zintegrowanej zapewniającej szybki i prosty montaż. Podstawą modularnej technologii CobiNet jest opatentowany, beznarzędziowy moduł RJ45 TopKey. Unikalny elementem systemu jest także łącznik kabli TopConnect pozwalający na modyfikację infrastruktury kablowej np. przedłużenie toru, z gwarancją spełnienia wymagań norm (utrzymania kategorii i klasy połączenia). Oferowane w ramach systemu CobiNet TopLink adaptery montażowe do modułów RJ45 i łączówek LSA na szyny DIN (35mm) to nowatorskie rozwiązanie dla małych, domowych sieci, jak i integracji okablowania z systemami automatyki i sterowania.  Gniazda przyłączeniowe CobiNet zostały tak skonstruowane, by można je w prosty i tani sposób zintegrować z popularnymi systemami osprzętuelektroinstalacyjnego, zapewniając doskonały efekt estetyczny przy ograniczonych nakładach finansowych. 

Oferowany przez CobiNet system światłowodów fabrycznie zakończonych pozwala na szybką realizację niezawodnych połączeń optycznych nawet przez osoby posiadające małe doświadczenie w technologii światłowodowej.

CobiNet TopLink to efektywne ekonomicznie rozwiązanie zapewniające niemiecką jakość i solidność połączeń.

Gwarancje
Wszystkie oferowane przez S-Cabling rozwiązania, po spełnieniu określonych wymagań, mogą zostać objęte przez producenta wieloletnią gwarancją niezawodności okablowania (nawet do 25-lat).

SIEMON Cabling System    

SIEMON Cabling System    

Szafki wiszące EXL    


Szafy wiszące firmy EXCEL przeznaczone są do montażu okablowania i sprzętu aktywnego. Idealne są również do innych zastosowań na rynku security czy audio-video.

Szafy zaprojektowane zostały z myślą o wytrzymałości, łatwości użytkowania i estetyce. Takie funkcje jak szybki demontaż drzwi i osłon bocznych, regulowanie położenia przednich i tylnych belek 19”, łatwy dostęp kabli z góry z dołu czynią produkt łatwy w instalacji i bardzo elastyczny.

 

Szafki dostarczane są zdemontowane (duże ułatwienie w transporcie i magazynowaniu) lub zmontowane. Konstrukcja i sposób montażu pozwala na złożenie szafy w prosty sposób przez jedną osobę.
Dla szafek dostępna jest również pełna gama akcesoriów takich jak: półki, panele wentylacyjne, listwy zasilające itd.

PHU ELTIS Krzysztof Rachmajda
ul. Duża 5C/16
05-270 Marki
 

NIP: 697-137-71-82
REGON: 145306519,

603 895 038

eltis@eltis.eu

www.eltis.eu

11 + 6 =